Skiftemekanisme

Skiftemekanisme

CYLINDERBOLT M4 X 8MMBØSNING FOR FJEDER VED SKIFTEMEKANISME, VORTEX KZBØSNING TIL LEJE VED SKIFTETRUMLEN, VORTEX KZBØSNING VED SKIFTEARM, NYLON, VORTEX KZBØSNING VED SKIFTEARM, STÅL, VORTEX KZCAM PIN FOR SKIFTEARMCYLINDERBOLT M6 X 16 MMCYLINDERBOLT M6 X 16 MMCYLINDERBOLT M6 X 16 MMFJEDER FOR SKIFTEARM, VORTEX KZFJEDERSKIVE VED SKIFTEARM D. 15 X 24 X 1, VORTEX KZFJEDERSTOP FOR SKIFTEARM, VORTEX KZHJUL FOR SKIFTEMEKANISME, VORTEX KZLÅSERING TIL SKIFTEARM A-12, VORTEX KZLÅSERING TIL SKIFTEARM A-17, VORTEX KZPAKDÅSE FOR SKIFTEARM, D. 12 X 22 X 7, VORTEX KZPAL VED SKIFTEARM, VORTEX KZPALFJEDER FOR SKIFTEARM, VORTEX KZPLADE FOR FJEDER VED SKIFTEARM, VORTEX KZPLADE FOR SKIFTEARM, VORTEX KZRULLELEJE VED SKIFTEARM, HK 1212, VORTEX KZSKIFTEARM, VORTEX KZSKIVE FOR SKIFTEARM 12 X 22 X 1MM, VORTEX KZSKIVE VED SKIFTEARM D. 17 X 25 X 1, VORTEX KZSTIFT FOR SKIFTEARM Ø10 X 85 MM, VORTEX KZSTIFT FOR SKIFTEARM Ø10 X 85 MM, VORTEX KZTRYKFJEDER FOR SKIFTEARM, VORTEX KZHJUL FOR SKIFTEARM, KOMPLET SÆT, VORTEX KZ1ST AND 4TH SPEED SHIFTER FORK, VORTEX KZ2ND AND 3RD SPEED SHIFTER FORK, VORTEX KZ5TH AND 6TH SPEED SHIFTER FORK, VORTEX KZINSERT CAM LEFT, 6803, VORTEX KZINSERT CAM RIGHT, 6802/A, VORTEX KZPRESELECTOR CAM, VORTEX KZROLLER CAM D.3 X 7,8SHIFT CAM, VORTEX KZ / RKZ
35 produkter
CylinderboltM4x8mm-20
PalvedSkiftearmVortexKZ-20
SkiftecamVortexKZ-20
CamIndsatsHjre6802AVortexKZ-20
PalfjederforskiftearmVortexKZ-20
CylinderboltM6x16mm-20
SkiftearmVortexKZ-20
HjulforSkiftemekanismeVortexKZ-20
FjederforSkiftearmVortexKZ-20
FjederstopforSkiftearmVortexKZ-20
SkiftehusCamVortexKZ-20
Campinforskiftearm-20
TrykfjederforSkiftearmVortexKZ-20
PladeforSkiftearmVortexKZ-20
Skive4x9mmFladVortexKZ-20
35 produkter